FURNITURE / Tables / Damskrivbord 4435738

nr 443 5738

Damskrivbord

Lenght: ()

Jugend, Ek, längd: 81, djup: 45, höjd: 72 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 550

Monday December 11 2006
at 16:47:49

8/12 21:29:30 1      500 kr
9/12 17:27:32 2      Vinnande bud

Jugend